ÖVRIGT / Speglar / Spegel 10493184
nr 1049 3184
75x75 cm, Estrid Ericson, tillskriven, Firma Svenskt Tenn. Ramen tygklädd med motiv av murgröna samt förgylld list
Kondition: slitage, fläckar och skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 15 augusti 2016
kl 18:14:01
1.500 kr
3.800 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
3.200 kr
3.400 kr (Budbetjänt)
Firma Svenskt Tenn